Uprzejmie informujemy, że od  18 września 2017 r. trwa się rejestracja na sesję zimową 2017 egzaminów Cambridge English. Zapisy trwać będą w terminach określonych w kalendarzu sesji.

Kandydatów indywidualnych zapraszamy do zapoznania się z dokumentami znajdującymi się w zakładce "Dokumenty do pobrania" oraz do wypełnienia formularza rejestracyjnego tutaj. 

Informacje i dokumenty na zapisy grupowe znajdują się tutaj.

Zgodnie z Regulaminem Cambridge English, osoby rejestrujące się na egzaminy Cambridge English First (FCE), Adavanced (CAE) i Proficiency (CPE) wyrażają jednocześnie zgodę na wykonanie im zdjęcia w dniu egzaminu oraz zamieszczenie go na stronie RESULTS VERIFICATION SERVICE wraz z danymi osobowymi i wynikiem egzaminu. Informacje dla kandydatów dotyczące wykonania zdjęcia w dniu egzaminu znajdują się tutaj

UWAGA: Prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą na egzamin ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, w przeciwnym razie nie zostaną Państwo dopuszczeni do egzaminu, bez prawa do zwrotu opłaty egzaminacyjnej.

Akceptowane rodzaje dokumentów tożsamości to:
- dowód osobisty
- paszport
- prawo jazdy

LEGITYMACJE SZKOLNE I STUDENCKIE NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE NA EGZAMINIE.

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE NIE POSIADAJĄCE ŻADNEGO Z AKCEPTOWANYCH DOKUMENTÓW TOŻSAMOŚCI PROSZONE SĄ O KONTAKT Z CENTRUM EGZAMINACYJNYM NIEZWŁOCZNIE PO DOKONANIU REJESTRACJI NA EGZAMIN. W TAKIM PRZYPADKU CENTRUM POINFORMUJE KANDYDATA O MOŻLIWOŚCI UZYSKANIA ZASTĘPCZEGO DOKUMENTU TOŻSAMOŚCI ORAZ PRZEKAŻE MU ODPOWIEDNI FORMULARZ.

AKTUALNY NUMER KONTA BANKOWEGO CENTRUM EGZAMINACYJNEGO:

ING o/Bielsko-Biała
35 1050 1070 1000 0024 0564 1289

Copyright © 2013 by IH