Aktualności


« powrót do aktualności
2017-09-27:  

Informacja w sprawie dojazdu do naszej szkoły IH

Szanowni Słuchacze,

Informujemy, że trwające prace remontowe przy ul. Stojałowskiego powodują, że ul. Sempołowskiej , z której jest wjazd do naszej szkoły, jest w tej chwili bardzo obciążona ruchem, szczególnie w godzinach od 15:00 do 18:00.

Zgodnie z komunikatem MZD taki stan rzeczy ma potrwać jeszcze przez miesiąc.

W związku z tym, aby Państwa dziecko spokojnie dotarło na zajęcia prosimy, aby zarezerwowali sobie Państwo więcej niż zwykle czasu na dojazd do naszej szkoły IH. Dodatkowo proponujemy rozważenie zaparkowania samochodu w pobliżu szkoły tj. :

* na niedawno powstałych miejscach parkingowych wzdłuż ul. Sempołowskiej (tuż przed zjazdem do naszej szkoły),

* po drugiej stronie przejazdu kolejowego , w sąsiedztwie centrum medycznego Ultramedic i podejście pod szkołę IH pieszo wzdłuż ul. PCK - pod wiaduktem kolejowym,

* skorzystanie z dużego parkingu przy ul. Broniewskiego, obok targowiska (parking jest płatny).

Tym zaś z Państwa, którzy podwozicie na zajęcia starsze dzieci, polecamy ich wysadzanie na przystankach autobusowych przy ul. PCK w rejonie wiaduktu kolejowego- przystanki te znajdują się bardzo blisko naszej szkoły.

Tych z Państwa, którzy podjeżdżać będą bezpośrednio pod budynek,prosimy, aby nie pozostawiać samochodów w miejscach,w których blokować będą innym kierowcom przejazd wokół budynku

Nasi lektorzy zostali poinformowani i przygotowani na spóźnienia słuchaczy w pierwszym miesiącu nauki, a pracownicy recepcji pomogą dzieciom dostać się do odpowiednich sal lekcyjnych.

 

« powrót do aktualności

Copyright © 2013 by IH