Oferta współpacy dla lektorów języka angielskiego 

International House , założona w 1953 roku, jest największą na świecie niezależną brytyjską siecią edukacyjną, zajmującą się nauczaniem języka angielskiego. Zatrudnia półtora tysiąca nauczycieli i kształci ponad 100 000 uczniów rocznie. W Bielsku-Białej działa już od 23 lat.

Szkoła International House w Bielsku Białej jest ponadto Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English i PTE oraz posiada Akredytacje Kuratorium Oświaty. Zajęcia prowadzą zarówno zagraniczni jak i polscy lektorzy, którzy tworzą zgrany, przyjazny zespół wykształconych osób, zaangażowanych w nauczanie i własny rozwój zawodowy. Wśród nich są również egzaminatorzy Cambridge English i PTE.
Zapraszamy do współpracy z nasza placówką ambitnych lektorów języka angielskiego, którzy z entuzjazmem podchodzą do idei nauczania.

Wymagania:
- posiadanie wykształcenia wyższego,
- minimum 1 rok doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego,
- posiadanie certyfikatu CELTA lub odpowiednika,
- znajomość języka angielskiego na poziomie C2/IELTS Band 9 .
 

Oferujemy :
- ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
- doskonalenie zawodowe ( warsztaty, sesje szkoleniowe , obserwacje zajęć),
- profesjonalne wsparcie ze strony doświadczonego metodyka.
 

Osoby zainteresowane współpracą z nasza placówką (czy to w formie pełnego, czy niepełnego wymiaru) proszone są o przesłanie na adres: rekrutacja.lektorzy@ih.com.pl

- CV wraz z aktualnym zdjęciem,
- listu intencyjnego „ Dlaczego chciałabym/chciałbym nawiązać współpracę z International House Bielsko-Biała i co mogę zaoferować”,
- zaświadczenia o ukończeniu studiów wyższych,
- kopii certyfikatu CELTA lub odpowiednika.
 

Copyright © 2013 by IH