Kursy dla firm i osób indywidualnych

 

Rodzaje kursów dla firm i osób indywidualnych:

  • Kursy indywidualne (one-to-one). Program kursu jest ustalany między studentem a lektorem. Możliwe jest również zorganizowanie kursu dla grupy dwóch lub trzech osób indywidualnych. Więcej na temat kursów indywidualnych  tutaj.
  • General English. Kursy oparte na standardowych podręcznikach i materiałach. Umożliwiają naukę struktur gramatycznych, słownictwa, rozwinięcie umiejętności mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania. W ramach tego typu kursów istnieje możliwość przygotowania do egzaminów Cambridge English. Oferujemy również kursy dla dzieci i młodzieży.
  • Business English. Kursy te oparte są na podręcznikach i materiałach do Business English. Umożliwiają nabycie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w środowisku biznesu. W ramach tego typu kursu istnieje możliwość przygotowania do egzaminu Cambridge English: Business (BEC).
  • Modular Business English. Krótkie kursy ukierunkowane na specyficzne aspekty komunikacji w środowisku biznesu. Składają się na nie opcjonalne moduły: spotkania, telefonowanie, negocjacje, prezentacje, pisma i inne.
  • Konwersacje. Zajęcia tego typu mają na celu rozwinięcie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Tematyka zajęć dostosowywana jest do potrzeb uczestników kursu.
  • Kursy specjalistyczne (z dziedziny prawa i medycyny). Zajęcia indywidualne lub w małych grupach, prowadzone przez lektora specjalizującego się w dziedzinie prawa i medycyny.

W przypadku firm, istnieje również możliwość dołączenia pracowników do odpowiednich grup prowadzonych w szkole International House.

 

Copyright © 2013 by IH