Aktualności


« powrót do aktualności
2013-11-04:  

Zaprojektuj logo IH

Z okazji 20-lecia szkoły International House Integra Bielsko ogłasza konkurs pod hasłem: „Użyj swojej wyobraźni i stwórz wyjątkowe logo naszej szkoły IH”, w którym nagrodą będą dwa bony o wartości 100 zł każdy do wykorzystania na zakupy w księgarni językowej „Za Orłem” w Bielsku-Białej ul. Głęboka 11.

Regulamin konkursu
„Użyj swojej wyobraźni i stwórz wyjątkowe logo naszej szkoły IH”

1. Organizatorem konkursu jest International House Integra Bielsko Sp. z o.o. w Bielsku-Białej ul. Zielona 32, 43-300 Bielsko-Biała.
2. Czas trwania konkursu: „Użyj swojej wyobraźni i stwórz wyjątkowe logo naszej szkoły IH”: 4-30.11.2013
3. Uczestnikiem konkursu może być każdy, bez względu czy jest słuchaczem szkoły IH czy nie.
4. Aby wziąć udział w konkursie i tym samym stać się jego uczestnikiem, należy spełnić następujące warunki:
a) należy dowolną techniką przygotować projekt loga naszej szkoły IH, a następnie jego zdjęcie w formacie jpg przesłać na adres emailowy : social.program@ih.com.pl w nieprzekraczalnym terminie do 30.11.2013
b) 2.12.2013 wszystkie nadesłane prace zostaną zamieszczone na szkolnym profili Facebook pod adresem www.facebook.com/IHBielsko

5. Wybór dwóch najlepszych projektów odbywać się będzie następująco:
a) Pierwszy najlepszy projekt: poprzez głosowanie internautów na szkolnym profilu Facebook pod adresem www.facebook.com/IHBielsko na wybrane zdjęcie. Zdjęcie, które w czasie trwania głosowania uzyska największą liczbę kliknięć „Lubię to” wygrywa. Głosowanie trwać będzie od 2 grudnia 2013 (od momentu zamieszczenia zdjęć na profilu Facebook) do 6.12.2013 do godziny 18:00. Komisja konkursowa powołana przez International House Integra Bielsko po godzinie 18:00 dokona podliczenia kliknięć „Lubię to” pod każdym zdjęciem i tym samym wyłoni zwycięzcę internetowego.
b) Drugi najlepszy projekt: Jury powołane przez International House Integra Bielsko dokona przeglądu nadesłanych projektów i wyłoni drugiego zwycięzcę tzw. zwycięzcę stacjonarnego.

6. Autorzy zwycięskich prac zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo do dnia 10.12.2013 . Zwycięskie projekty zostaną opublikowane na naszej stronie ww.ih.com.pl oraz na profilu szkolnym Facebook pod adresem www.facebook.com/IHBielsko

7. Nagrodami w konkursie są 2 bony o wartości 100 zł każdy do wykorzystania na zakupy w księgarni językowej „Za Orłem” w Bielsku-Białej ul. Głęboka 11.

8. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę.

9. Regulamin konkursu „Użyj swojej wyobraźni i stwórz wyjątkowe logo naszej szkoły IH” dostępny będzie w recepcji Organizatora oraz na stronie internetowej www.ih.com.pl

10. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu.

11. Uczestnik konkursu przekazuje na rzecz Organizatora prawo do dysponowania i rozpowszechniania pracy biorącej udział w akcji.

12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami) do celów informowania o zwycięzcach konkursu przez organizatora.
 

« powrót do aktualności

Copyright © 2013 by IH