Pokaż
formularz
X

Wypełnij formularz

kod zabezpieczający

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych:

PROCEDURA ZAPISÓW NA KURSY ZA GRANICĄ

  1. Chęć uczestnictwa w kursie za granicą należy zgłosić w biurze IH Wrocław. W chwili zgłoszenia każdy wyjeżdżający wypełnia kartę uczestnictwa, zapoznaje się z regulaminem i wpłaca depozyt w złotych polskich płatny po dziennym kursie sprzedaży według tabeli Narodowego Banku Polskiego.
  2. Po wpłaceniu depozytu przez uczestnika, jego zgłoszenie zostaje przekazane do właściwej szkoły za granicą.
  3. W ciągu kilku dni otrzymujemy potwierdzenie przyjęcia na kurs.
  4. Co najmniej trzy tygodnie przed wyjazdem (USA miesiąc przed wyjazdem) należy wpłacić pozostałą kwotę (po dziennym kursie sprzedaży według tabeli NBP).
  5. W przypadku rezygnacji z kursu International House potrąca opłatę manipulacyjną w wysokości ustalonej przez szkołę za granicą. Dokładne informacje na temat wysokości tych opłat dostępne są w regulaminie wyjazdów.
  6. Podczas zapisu na kurs każdy uczestnik powinien poinformować:
  • o swoich chorobach, alergiach (np. na zwierzęta) oraz dietach, których musi przestrzegać, tak, aby szkoła znalazła mu właściwe zakwaterowanie,
  • czy pali papierosy, czy chce mieszkać w domu, gdzie palenie jest dozwolone, czy tam, gdzie zakazane,
  • w jakich godzinach spodziewa się dotrzeć na miejsce zakwaterowania w przeddzień kursu (informacje o przelocie najpóźniej na 2 tygodnie przed planowanym wyjazdem).

Uwaga:

Nie pośredniczymy w kupnie biletów lotniczych, autobusowych czy kolejowych dla uczestników wyjazdów oraz nie pośredniczymy w zakupie ubezpieczenia. Nie załatwiamy wiz.


 

Copyright © 2013 by IH