Pokaż
formularz
X

Wypełnij formularz

kod zabezpieczający

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych:

Aktualności


« powrót do aktualności
2014-06-24:  

Zapraszamy do uczestnictwa we Wrocławskiej Językowej Grze Miejskiej

 Wrocławskie szkoły językowe łączą siły we wspólnym projekcie!

Wrocławska terenowa gra językowa to wspaniały pomysł na spędzenie niedzieli dla osób zafascynowanych nauką języków obcych. Dla każdego uczestnika naszej zabawy mamy zagwarantowane atrakcyjne nagrody, a dla zwycięzców (których będzie aż 10!) darmowe kursy na wybrany przez Was język! A do wygrania kursy francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego, angielskiego, chińskiego i japońskiego! W grze biorą udział najlepsze wrocławskie szkoły skupiające się tylko na jednym języku, czyli Le Rêve, El sueño, Bona, International House, Instytut Austriacki, Nihao i Matsumi!

Poza tym dużo zniżek do kawiarni, księgarni językowej i nie tylko! Zapraszamy serdecznie do udziału, zabierajcie za sobą znajomych i rodziny. To świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, poznania nowych ludzi, spędzenia miło dnia i wygrania kursów! Oczywiście gra jest bezpłatna :)

Waszym zadaniem będzie rozwiązywanie zagadek i wykonywanie zadań specjalnych. W każdym miejscu będziecie otrzymywać zagadki językowe, które poprowadzą Was do kolejnego stanowiska. Jako potwierdzenie dotarcia do danej bazy będziecie otrzymywać pieczątki. A poza tym w każdej szkole będą na Was czekać również różne atrakcje związane z danym krajem. Pierwsze dziesięć osób, które dotrze do mety z wszystkimi zadaniami wykonanymi, otrzyma nagrodę główną. Wszystkie pozostałe osoby, które ukończą grę, otrzymają nagrody gwarantowane!

A wieczorem w tym samym miejscu, z którego ruszycie, odbędzie się wielki finał z rozdaniem nagród, poczęstunkiem i karaoke w różnych językach!

Start: niedziela, 29.06, godz. 13.00, ul. Wierzbowa 15, sala lustrzana.

 Patronat medialny nad Grą objął portal Dlastudenta.pl

 

« powrót do aktualności

Copyright © 2013 by IH