Aktualności

“Don’t be intimidated by what you don’t know. That can be your greatest strength and ensure that you do things differently from everyone else.”

Język angielski w International House we Wrocławiu

Dziś, gdy angielski to język dominujący w niemal wszystkich dziedzinach życia, płynne posługiwanie się nim jest po prostu niezbędne. Każdy ma swoją motywację, aby lepiej poznać język angielski. Niektórzy chcą oglądać hollywoodzkie filmy bez lektora i napisów, inni potrzebują prowadzić rozmowy biznesowe w każdym miejscu na świecie. Są też tacy, którzy uczą się, by łatwiej podróżować na własną rękę czy podnosić kwalifikacje. Jeszcze inni robią to dla własnej satysfakcji. Niezależnie od Twoich motywacji, znajomość angielskiego jest niezwykle ważna w zglobalizowanym świecie XXI wieku.

ak szybko i skutecznie opanować język angielski? International House Wrocław przedstawia całą gamę kursów dostosowanych do Twoich potrzeb i preferencji. Sprawdź nasze pomysły na język angielski Wrocław i znajdź formę nauki idealną dla Ciebie!

Powszechnie wiadomo, że maluchy uczą się najszybciej. Warto wykorzystać ten etap w rozwoju dziecka na poznawanie języków obcych. Dla najmłodszych przygotowaliśmy trzy kursy języka angielskiego – Play and Learn dla grupy wiekowej 3-4 lata; English is Fun dla pięcio- i sześciolatków, oraz English for Young Learners dla uczniów w wieku od 7-12 lat. Młodzież i dorosłych mieszkających we Wrocławiu zapraszamy na kursy języka angielskiego dopasowane do zainteresowań i wymagań programu edukacji lub pracy. International House Wrocław to doskonałe miejsce, aby opanować angielski w stopniu zaawansowanym i przygotować się do egzaminów Cambridge. Stawiając na naukę w naszej szkole, z łatwością zdasz egzaminy FCE, CAE, CPE czy IELTS. Warto wspomnieć, że International House we Wrocławiu to Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Cambridge Assessment English.

W IH Wrocław prowadzimy specjalnie skrojone zajęcia z języka angielskiego dla firm i osób indywidualnych, podczas których skupiamy się na specjalistycznym wykorzystaniu angielskiego w biznesie, prawie lub medycynie. Różnorodność to jeden z naszych głównych atutów. Dlatego też International House jest pierwszym skojarzeniem dla osób pragnących szlifować język angielski Wrocław. Dołącz do ich grona już dziś i zacznij swobodnie posługiwać się angielskim!