Jak najłatwiej zapisać się na kurs w IH.

 

I. Jeśli kontynuujesz naukę, napisz do nas (biurowroc@ih.com.pl) lub zadzwoń (+48699963464), a podamy Ci dostępne terminy zajęć w Twojej grupie.

 

II. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z IH:

 

  1. Napisz test poziomujący w szkole (pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00) lub on-line TUTAJ.

Jeśli interesuje Cię kurs egzaminacyjny, skontaktuj się z nami, a przyślemy Ci link do właściwego testu specjalistycznego.

Jeśli chcesz zapisać na kurs dziecko i wolisz aby przeszło rekrutacje zdalnie, również poproś nas o link do testu dla dzieci.

 

  1. Kiedy napiszesz już test, zweryfikujemy jego wynik poprzez rozmowę z metodykiem. Rozmowa ta może odbyć się osobiście, ale również zdalnie np. przy pomocy Skype’a. Podczas rozmowy lektor zasugeruje właściwy dla Ciebie poziom zaawansowania i rodzaj kursu.

 

  1. Znając wyniki testu i rozmowy,  pomożemy Ci dobrać najlepsze zajęcia z naszej oferty.

 

  1. Teraz już tylko wybierzesz formę (stacjonarną lub on-line) oraz pasujące Ci dni i godziny zajęć, a my dokonamy rezerwacji miejsca na wybranym kursie!

 

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym biurem mailowo (biurowroc@ih.com.pl) lub telefonicznie: 699 96 34 64.

Możesz też odwiedzić nas osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00 w siedzibie szkoły na 4. piętrze D.H. Feniks (Rynek 31/32).

Zapraszamy!