International House to nowoczesne centrum językowe dbające o najwyższą jakość nauczania i od wielu lat spełniające surowe wymagania rynku – we Wrocławiu istniejemy od 1994 roku.

O niepowtarzalnym charakterze IH decydują zaangażowani, profesjonalni lektorzy , autorska metoda szkoleniowa, program zajęć pozalekcyjnych oraz wyjątkowa, przyjazna atmosfera.

Renoma

Cieszymy się opinią jednej z najlepszych szkół na Dolnym Śląsku. W trakcie naszej działalności wykształciliśmy już ponad 15 000 słuchaczy, począwszy  od dzieci, których rodzicom zależy na najwyższej jakości nauczania, po młodzież i osoby dorosłe, które chcą szybko przełamać bariery językowe, czy też dobrze przygotować się do egzaminów. Doskonałe wyniki naszych uczniów, ciągły napływ nowych słuchaczy i stale powiększające się grono osób kontynuujących naukę, świadczą o skuteczności naszych metod i wysokiej jakości nauczania.

Międzynarodowe Stowarzyszenie

International House World Organisation to marka, która od 1953 roku jest niekwestionowanym pionierem w nauczaniu języków obcych. Obecnie jej wizerunek współtworzy 160 niezależnych szkół z 50 krajów świata.  Misją organizacji jest promocja wysokich standardów i innowacji w nauczaniu języków. Każda ze szkół IH podlega regularnym inspekcjom i wizytacjom.  Jedynie ich pozytywny wynik daje prawo posługiwania się nazwą International House i pozwala czerpać z doświadczeń sztabu najlepszych specjalistów. Zapraszamy do odwiedzenia strony organizacji IHWO: www.ihworld.com.

Centrum Egzaminacyjne Cambridge English PL017

Jesteśmy  Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English. Można u nas przystąpić do egzaminów umożliwiających uzyskanie renomowanych, uznawanych na całym świecie certyfikatów znajomości języka angielskiego takich jak FCE, CAE, CPE i wielu innych. Szczegółowe informacje o egzaminach można znaleźć TUTAJ.

Centrum Kształcenia Nauczycieli

(Teacher Training Centre)

Uczymy innych, jak uczyć języka. Prowadzimy kursy metodyczne, które pozwalają zdobyć najpopularniejsze międzynarodowe kwalifikacje upoważaniające do nauczania języka angielskiego jako języka obcego – Cambridge Celta oraz Cambridge Delta.

Więcej o kursach metodycznych dowiesz się TUTAJ.