Użyteczne linki

Poniżej prezentujemy linki do kilku użytecznych stron internetowych związanych za egzaminami Cambridge English:

Wszystkie przydatne materiały dla kandydatów w jednym miejscu: lekcje video, przykładowe testy, praktyczne wskazówki oraz materiały dodatkowe.

Seria krókich lekcji z lektorem, który poprzez praktyczne rady i wskazówki w jaki sposób najlepiej przygotwoać się do egzaminu First (FCE) oraz Advanced (CAE).

Najważniejsze informacje dla rodziców: nagrania ekspertów, opinie rodziców, materiały do pobrania oraz przykładowe testy.


W języku angielskimW języku polskim
Cambridge English Language Assessment oficjalna strona Cambridge EnglishCambridge English główna strona Cambridge English dla kandydatów z Polski – strona, od której warto zacząć przeglądanie szczegółowych informacji Cambridge English.
Prepare and practice materiały dla osób przygotowujących się do egzaminów CambridgeTest Your English Sprawdź swoj angielski – zrób krótki test i zobacz na jakim poziomie powinieneś zdawać egzamin Cambridge English
Recognition strona, na której mozna sprawdzić jakie uczelnie i instytucje na świecie honorują egzaminy Cambridge EnglishUcz się z Mattem seria krótkich lekcji z Mattem, który poprzez praktyczne rady i wskazówki wyjaśnia jak najlepiej przygotować się do egzaminu First (FCE) i Advanced (CAE)
Test Your English test poziomu angielskiego wg Cambridge English Language AssessmentSprawdź z dzieckiem ile potrafi  najważniejsze informacje dla rodziców najmłodszych uczniów – nagrania ekspertów, opinie rodziców, materiały do pobrania i przykładowe testy.
Information for Schools informacje i materiały dla szkółSprawdź swój angielski – dla dzieci jesteś rodzicem lub nauczycielm? Wybróbuj test, który w zabawny i przyjazny sposób pozwala sprawdzić poziom języka angielskiego najmłodszych uczniów.
Teaching Support materiały i wskazówki dla nauczycieli przygotowujących uczniów do egzaminów
Nauka przez zabawę gry i zabawy dla dzieci opracowane przez Cambridge English
Cambridge English TV oficjalny kanał You Tube Cambridge English, gdzie można między innymi znaleźć nagrania egzaminów ustnych