Pokaż
formularz
X

Wypełnij formularz

kod zabezpieczający

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych:

 

Renoma
Cieszymy się zasłużoną opinią jednej z najlepszych szkół językowych na Dolnym Śląsku. Wykształciliśmy już ponad 20 000 słuchaczy - począwszy od dzieci, których rodzicom zależy na najwyższym poziomie nauczania, po młodzież i osoby dorosłe, które chcą szybko przełamać barierę językową, czy też dobrze przygotować się do egzaminów. Doskonałe wyniki naszych studentów, ciągły napływ nowych słuchaczy i stale powiększające się grono osób kontynuujących naukę świadczą o skuteczności naszych metod i doskonałej jakości prowadzonych przez nas szkoleń.

Lokalizacja
Siedziba szkoły mieści się w ścisłym centrum miasta. Do dyspozycji słuchaczy pozostaje dziesięć wygodnych, dobrze wyposażonych sal lekcyjnych oraz pracownia komputerowa. Na pierwszym piętrze szkoły znajduje się recepcja, biblioteka oraz poczekalnia, gdzie nasi studenci mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu bezprzewodowego.

Międzynarodowa sieć szkół International House
Każda ze szkół należących do sieci International House podlega cyklicznym inspekcjom. Jedynie ich pozytywny wynik daje prawo posługiwania się nazwą International House i pozwala czerpać z wieloletnich doświadczeń najlepszych specjalistów w zakresie nauczania języków.

Centrum Egzaminacyjne Cambridge English Language Assessment
IH Wrocław jest jednym z dwóch autoryzowanych Centrów Egzaminacyjnych Cambridge English Language Assessment na Dolnym Śląsku. Przeprowadzamy egzaminy umożliwiające uzyskanie renomowanych, uznawanych na całym świecie certyfikatów potwierdzających znajomość języka angielskiego takich jak FCE, CAE, CPE czy BEC. Przyznanie nam autoryzacji Uniwersytetu Cambridge poprzedził proces szczegółowej weryfikacji wielu elementów naszej działalności.

Centrum Kształcenia Nauczycieli (Teacher Training Centre)
Prócz kursów językowych prowadzimy również kursy metodyczne, które pozwalają zdobyć najpopularniejsze i najbardziej cenione międzynarodowe kwalifikacje upoważaniające do nauczania języka angielskiego jako języka obcego - Cambridge CELTA oraz Cambridge Delta. Absolwenci naszych kursów pracują w prywatnych i państwowych szkołach na całym świecie.

Księgarnia IH
Zapraszamy również do Księgarni Językowej International House we Wrocławiu przy ul. Odrzańskiej 8. Obsługujemy klientów indywidualnych, szkoły, uczelnie, centra językowe i inne instytucje. W ofercie między innymi: podręczniki, zestawy ćwiczeń, repetytoria, literatura obcojęzyczna, słowniki, multimedia, audiobooki, pomoce dydaktyczne i literatura specjalistyczna. Słuchacze i klienci IH otrzymują rabaty na każde zakupy!

 

Copyright © 2013 by IH