Pokaż
formularz
X

Wypełnij formularz

kod zabezpieczający

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych:

¡Hola!


Cieszymy się, że do nas trafiłeś i zachęcamy, byś uczył się z nami hiszpańskiego!


Znajomość języka hiszpańskiego umożliwi Ci komunikowanie się z pięciuset milionami ludzi na świecie! Dzięki niej znacznie wzrosną również Twoje możliwości zatrudnienia. Nauka hiszpańskiego ułatwi Ci podróżowanie po krajach, w których hiszpański jest językiem urzędowym lub powszechnie używanym. Naucz się hiszpańskiego! Na pewno Ci się przyda – i to szybciej, niż myślisz!


Jeśli uczyłeś się u nas angielskiego i znasz naszą metodę, wiesz, że uczymy skutecznie, a zajęcia u nas to czysta przyjemność. Jeśli jesteś u nas po raz pierwszy, pozwól, że krótko Ci się przedstawimy.


Do nauczania języków – angielskiego już od 25 lat, a teraz również hiszpańskiego - podchodzimy poważnie i z pasją. Zadowolenie Słuchaczy to nasz główny cel i powód do satysfakcji. Dlatego poświęcamy wiele energii i pracy, aby spełnić oczekiwania naszych uczniów!


Wierzymy, że aby odnieść sukces w nauce języka obcego, konieczna jest ciepła i kameralna atmosfera dająca uczniowi poczucie komfortu i pewności siebie.


U nas znajdziesz profesjonalizm, zajęcia przygotowane specjalnie dla Ciebie, przyjazną atmosferę i mnóstwo entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy o języku i związanych z nim kulturach.


W International House zajęcia prowadzimy metodą komunikatywną, co oznacza, że główny nacisk kładziemy na sprawne posługiwanie się językiem w prawdziwych sytuacjach w życiu codziennym. Dzięki temu będziesz potrafił porozumieć się w każdej sytuacji: w pracy, w szkole, w sklepie, w restauracji, na wakacjach. Używane techniki zakładają aktywność ucznia, motywują do negocjacji i współpracy, zwiększają również pewność siebie.


Dbamy również o poprawność językową a także o to by wyposażyć Was w praktyczne zwroty i słownictwo. Rozwijamy wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie.


Każde zajęcia są precyzyjnie przygotowane i zaplanowane. Lektorzy wykorzystują ciekawe materiały dydaktyczne, między innymi filmy, muzykę, gry i zabawy językowe, programy multimedialne, czasopisma. Dzięki temu nauka nie tylko jest skuteczna, a zajęcia dynamiczne, lecz przebiega w swobodnej, przyjaznej atmosferze. Narzędzia pracy, techniki i materiały dostosowujemy do zainteresowań, potrzeb i poziomu danej grupy.


W International House uczą tylko wykwalifikowani lektorzy o wykształceniu kierunkowym.


Zapraszamy! Hiszpański w International House to naprawdę dobry wybór!
 

 

Copyright © 2013 by IH