Pokaż
formularz
X

Wypełnij formularz

kod zabezpieczający

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych:

Angielski dla dzieci

W zależności od wieku i poziomu języka dzieci uczą się według programów: Play and Learn, English is Fun lub Young Learners English.

 

Play and Learn:

 • Zajęcia trwają od października do czerwca
 • Grupy liczą od 5 do 8 osób
 • Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 minut
 • Całość kursu to 60 godzin lekcyjnych

English is Fun:

 • Zajęcia trwają od października do czerwca
 • Grupy liczą od 5 do 10 osób
 • Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut
 • Całość kursu to 80 godzin lekcyjnych

Young Learners English:

 • Zajęcia trwają od października do czerwca
 • Grupy liczą od 5 do 10 osób
 • Zajęcia odbywają się od dwa razy w tygodniu po 90 minut
 • Całość kursu to 120 godzin lekcyjnych

Kursy YLE dają dzieciom możliwość przystąpienia do testów YLE na poziomach Starters, Movers i Flyers. Egzaminy te są bardzo przez dzieci lubiane, a uzyskane dzięki nim prestiżowe certyfikaty doskonale motywują do dalszej nauki. Więcej o egzaminach YLE znajdziesz tutaj
 

System poziomów stworzony przez IH gwarantuje możliwość kontynuacji nauki na kolejnych poziomach zaawansowania i w odpowiedniej grupie wiekowej.

Angielski dla dzieci w International House Wrocław.
Dziecko wcześnie zaczynające naukę angielskiego ma dużą szansę opanować go lepiej, łatwiej i szybciej. Mali uczniowie błyskawicznie przyswajają nieznany język przez osłuchanie, są ciekawi świata, chętnie zadają pytania i powtarzają nowo poznane nazwy, zwroty i zdania. W nauczaniu naszych najmłodszych słuchaczy wykorzystujemy tę właśnie prawidłowość.

Grupy dziecięce tworzone są bardzo starannie w oparciu o kryterium wieku - rozpiętość wiekowa w grupie wynosi najwyżej 3 lata - i poziom zaawansowania, który oceniany jest na podstawie testu i rozmowy z nauczycielem.

Główny cel zajęć to umożliwienie dzieciom kontaktu z żywym angielskim i naturalnym akcentem oraz zaznajomienie z podstawowymi elementami języka. Nauka połączona jest z zabawą. Dzieci uczą się piosenek, wierszyków, występują w mini-scenkach, wypełniają polecenia wydawane po angielsku. Poznają nowe słówka, zwroty i struktury dostosowane do ich wieku i poziomu językowego.

Uczymy bezstresowo. Atrakcyjna tematyka zajęć oraz starannie dobierane materiały stymulują naturalną ciekawość dzieci, zaspokajają dziecięcy głód wiedzy, rozwijają ich zainteresowania i poszerzają horyzonty. Wykorzystujemy najnowsze technologie – tablice interaktywne i podręczniki cyfrowe, dzięki którym lekcje są dla dzieci jeszcze bardziej interesujące.

Zajęcia zgodnie z metodą IH prowadzone są tylko i wyłącznie w języku angielskim.
Nauczyciele w IH mają nie tylko odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie, ale - co najważniejsze - lubią pracę z dziećmi. Nad całokształtem zajęć, ich formą i programem czuwa koordynator do spraw kursów angielskiego dla dzieci oraz metodyk.

Rodzice mogą na bieżąco śledzić przebieg szkolenia swojego dziecka w Wirtualnym Sekretariacie oraz uzyskać indywidualną informację o postępach dziecka podczas konsultacji z lektorem.

Na zakończenie kursu każdy uczeń otrzymuje certyfikat IH, indywidualny raport o poczynionych postępach, a także rekomendację do odpowiedniej grupy na kolejny rok szkolny. Umożliwiamy kontynuację nauki na kolejnych poziomach zaawansowania i w odpowiedniej grupie wiekowej.

Dla naszych młodszych słuchaczy przygotowaliśmy też program zajęć pozalekcyjnych: Kids’ Club. Są to sobotnie spotkania tematyczne z grami i zabawami w języku angielskim.

W przypadku dłuższej nieobecności dziecka na zajęciach proponujemy bezpłatny Help Club – trwające około 30 minut indywidualne konsultacje pozwalające nadrobić zaległości.

Zapewniamy wysoki poziom nauczania oraz małe grupy, w których możliwe jest zindywidualizowane podejście do każdego dziecka.

 

Copyright © 2013 by IH