Pokaż
formularz
X

Wypełnij formularz

kod zabezpieczający

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych:

 Wakacje z angielskim!

W okresie wakacyjnym organizujemy dwa rodzaje kursów:

1. Letnie kursy egzaminacyjne:

Dla osób, które chcą szybko zdać egzamin FCE, CAE lub IELTS przygotowaliśmy ofertę letnich kursów intensywnych.

Zajęcia odbywają się codziennie, każde spotkanie trwa 2 godziny zegarowe.

Kurs trwa 4 tygodnie, proponujemy zajęcia w lipcu, sierpniu i we wrześniu.

Wyjątkowo atrakcyjna cena - tylko 750 zł za 40 godzin zegarowych! 

 

2. Letnie kursy General English:

Jak co roku zapraszamy na popularne i lubiane letnie kursy angielskiego. Kursy przeznaczone są dla osób, które ukończyły 16 lat i prowadzone w trybie INTENSYWNYM podczas 12 tygodni wakacji akademickich. Oferta ta skierowana jest do ambitnych, umotywowanych osób, pragnących wykorzystać lato na poprawę znajomości angielskiego. W ciągu 4 tygodni codziennej dwugodzinnej nauki można zrealizować program 40 godzin zegarowych, czyli 1/3 zwykłego kursu rocznego w International House. Kursy te są również doskonałą propozycją dla tych, którzy chcieliby powtórzyć wiadomości o odświeżyć swoje kompetencje językowe lub też nadrobić zaległości z wcześniejszych miesięcy. Grupy mogą być na typowym poziomie kursów International House lub też na poziomie łączonym np. 3/4 lub 4/5. Określenie właściwego poziomu odbywa się na podstawie rekomendacji lektora z poprzedniego roku szkolnego lub kwalifikacyjnego testu i rozmowy wstępnej.

TERMINY: 1– 26 lipca, 29 lipca – 23 sierpnia oraz 2 - 27 września
Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku. Łącznie 40 godzin zegarowych.

GODZINY: 17.30 - 19.30;

CENA: 595 zł lipiec i wrzesień; 570 zł sierpień

RABATY: dla słuchaczy IH – 30 zł; za kontynuację w kolejnym miesiącu – 50 zł;

Dla wytrwałych bonus - ZWRACAMY PIENIĄDZE ZA FREKWENCJĘ!

Osoby z grup prowadzonych przez uczestników kursu metodycznego Celta otrzymują 200 zł zwrotu opłaty za 100% obecności na zajęciach. Koszt kursu może, przy odrobinie zapału, wynieść tylko 400zł!
Osoby z grup prowadzonych przez uczestników kursu metodycznego Delta lub przez nauczycieli IH otrzymają za 100% obecności na zajęciach 100 zł, a koszt całego kursu może wynieść tylko 450zł!
UWAGA! Warunkiem otrzymania zwrotu jest WYŁĄCZNIE 100% frekwencja! Wyjazdy służbowe, nieobecności związane ze stanem zdrowia lub przypadkami losowymi nie upoważniają do zwrotu. Spóźnienie dłuższe niż 15 minut również traktowane jest jak nieobecność.

 


Uwagi organizacyjne dotyczące kursów wakacyjnych:

Określenie właściwego poziomu odbywa się na podstawie rekomendacji lektora z poprzedniego roku szkolnego lub postępowania kwalifikacyjnego – testu i rozmowy wstępnej.
- Ukończenie 4-tygodniowego kursu nie oznacza automatycznej promocji na wyższy poziom w kolejnym roku szkolnym! Aby zakwalifikować się na ten poziom, należy przystąpić do testu i rozmowy wstępnej.
- Grupy wakacyjne będą miały zajęcia z lektorami przygotowujacymi się do uzyskania certyfikatu CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults) lub DELTA (Diploma in English Language Teaching to Adults) lub nauczycielami IH.
- Kurs jest uruchamiany przy minimalnej liczbie 6 zapisanych osób w grupie.

ZAPRASZAMY NA KURSY WAKACYJNE W INTERNATIONAL HOUSE.
ANGIELSKI LATEM? NATURALNIE!

Copyright © 2013 by IH