Pokaż
formularz
X

Wypełnij formularz

kod zabezpieczający

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych:

Prawidłowe określenie poziomu zaawansowania i dobór odpowiedniej grupy jest bardzo istotne dla efektywnej nauki, dlatego przykładamy dużą wagę do procedur kwalifikacyjnych.

Przy kontynuacji nauki w International House podstawą zakwalifikowania na kolejny rok szkolny jest rekomendacja nauczyciela. Po uzyskaniu rekomendacji należy zgłosić się do biura szkoły, aby z dostępnej oferty wybrać najdogodniejsze dni i godziny zajęć oraz zarezerwować miejsce w wybranej grupie.

Osoby chcące rozpocząć naukę w IH zapraszamy na test oraz na rozmowę z lektorem. Są one bezpłatne i nie obligują do zapisu, za to pozwalają dokładnie określić, które kursy z naszej oferty będą odpowiednie. Test jest przeprowadzany w sposób zupełnie bezstresowy i nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać – zależy nam na tym, aby poznać rzeczywisty poziom zaawansowania naszych przyszłych Słuchaczy i zaproponować grupę, w której nauka będzie dla nich najbardziej efektywna. Na test można umówić się osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Część pisemna trwa około 30-50 minut i może zawierać pytania testowe, pytania otwarte, a także krótkie zadania opisowe - forma zależy od poziomu zaawansowania kandydatów.

Kandydaci piszący test nie są nadzorowani, ale w ich interesie leży, by wykonali to zadanie samodzielnie, aby znaleźli się w odpowiedniej dla siebie grupie. Po ukończeniu testu odbywa się jeszcze kilkuminutowa rozmowa z lektorem, która ostatecznie weryfikuje i określa poziom kompetencji językowej.

Dostępna jest również opcja przetestowania się przez Internet „Przetestuj się". Po wykonaniu testu on-line należy wysłać go do naszej szkoły, wybierając IH Wrocław z listy. Wynik testu zostanie automatycznie przesłany na Państwa adres mailowy oraz do biura IH Wrocław. Pracownicy biura IH skontaktują się z Państwem drogą mailową najpóźniej następnego dnia roboczego (biuro pracuje od poniedziałku do piątku) po otrzymaniu wyniku testu. 

Po ustaleniu poziomu zaawansowania pracownicy biura podadzą Państwu dostępne terminy zajęć i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zapisać można się również po rozpoczęciu kursu, pod warunkiem, że w na danym poziomie są jeszcze wolne miejsca. Proponujemy wtedy lekcję próbną w wybranej grupie, by dodatkowo sprawdzić, czy będzie ona odpowiednia.

Jeśli po rozpoczęciu zajęć słuchacz uzna, że poziom grupy nie jest jednak dla niego właściwy, powinien jak najszybciej zgłosić się do biura szkoły – na pewno wspólnie rozwiążemy ten problem.

 

Copyright © 2013 by IH