Aktualności

Anglojęzyczny Żłobek i Przedszkole “First Steps”
Bielsko-Biała, ul. Czecha 5
tel: 33 81-81-262

WIĘCEJ

Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa “Primary Steps”
Bielsko-Biała, ul. Lotnicza 15
tel: 33 50-65-599

WIĘCEJ

Język angielski Bielsko-Biała w International House

Gdy potrafisz mówić po angielsku, cały świat stoi przed Tobą otworem. Angielski jest obecnie głównym językiem międzynarodowym, wykorzystywanym w biznesie, nauce, przemyśle czy sztuce. To uniwersalne narzędzie komunikacji stosowane na każdym kontynencie. Język angielski pozwala rozwinąć karierę, pomaga w zdobyciu znajomych na całym globie i umożliwia lepsze zrozumienie wszelkich tekstów kultury. Już dziś zapisz się do International House w Bielsku-Białej na kurs angielskiego odpowiadający Twoim potrzebom i naucz się tego języka od podstaw albo przygotuj do jednego z egzaminów Cambridge English.

International House Bielsko-Biała posiada szeroki wybór kursów języka angielskiego, opartych na sprawdzonych metodach edukacyjnych, opracowywanych i udoskonalanych od niemal 70 lat. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych. Z angielskim zapoznajemy dzieci już od czwartego roku życia, pomagamy przygotować się uczniom do międzynarodowych egzaminów. Dorosłym i firmom proponujemy specjalnie przygotowane kursy bazujące na wykorzystaniu angielskiego w biznesie. Język angielski Bielsko-Biała w International House to najwyższa jakość nauczania dzięki wyszkolonej kadrze i innowacyjnym metodom dydaktycznym.

W IH nie znamy pojęcia “nuda”, dlatego nawet po godzinach zapraszamy na Pub Quiz po angielsku w luźnej atmosferze. Na najmłodszych

w wybrane soboty czekają gry i zabawy w języku Szekspira, w ramach Kids’ Club.

Zadzwoń lub napisz do International House Bielsko-Biała i sprawdź nasze kreatywne podejście do nauczania języka angielskiego.