Egzaminy Cambridge English umożliwiają uzyskanie renomowanych i uznawanych na całym świecie certyfikatów poświadczających znajomość języka angielskiego, jak również posiadanie innych kwalifikacji zawodowych.

Nasze Centrum Egzaminacyjne oferuje następujące egzaminy Cambridge English:


Egzaminy z języka angielskiego ogólnego

Główna grupa egzaminów oferowanych przez Uniwersytet Cambridge. Najpopularniejsze egzaminy z języka angielskiego w Polsce i na świecie. Każdego roku setki tysięcy kandydatów na całym świecie przystępują do egzaminów Cambridge English:

Egzaminy z języka angielskiego biznesowego

Egzaminy Cambridge English: Business (BEC) poświadczają kompetencje językowe dla potrzeb środowiska zawodowego i międzynarodowego biznesu. Oferowane są na trzech poziomach zaawansowania:

Egzaminy dla dzieci

Cambridge English: Young Learners (YLE) to testy dla dzieci w wieku 7 – 12 lat, kompleksowo oceniające znajomość języka angielskiego uczniów szkół podstawowych. Organizowane są na życzenie dla grup co najmniej 10-osobowych. Oferowane na trzech poziomach:

Egzaminy dla młodzieży szkolnej

Egzaminy polecane dla młodzieży w wieku 11-17 lat. Zagadnienia i ujęcie tematów są dostosowane do zainteresowań i doświadczeń tej grupy wiekowej. Oferowane na trzech poziomach:

Kwalifikacje dla nauczycieli

Egzamin Teaching Knowledge Test (TKT) – test umiejętności zawodowych dla nauczycieli języka angielskiego, obejmujący zagadnienia tj.: zróżnicowane sposoby nauczania języka, terminologia w nauczaniu języka, stosowanie materiałów dydaktycznych, główne elementy planowania lekcji, metody prowadzenia zajęć z grupą w zależności od potrzeb.