Zasady rekrutacji

DLA OSÓB, KTÓRE JESZCZE NIE SĄ NASZYMI SŁUCHACZAMI

Przed zapisem na kurs języka angielskiego w IH Bielsko zapraszamy na bezpłatny test kwalifikacyjny i krótką rozmowę w języku angielskim z lektorem, które pozwolą nam określić odpowiedni poziom zaawansowania i zaproponować odpowiednią grupę (z uwagi na wiek i stopień znajomości języka). Test ten jest przeprowadzany w sposób absolutnie bezstresowy- nie trzeba się do niego przygotowywać, gdyż celem jest określenie rzeczywistego, a nie “doraźnie przygotowanego” poziomu zaawansowania. Na test można umówić się telefonicznie, osobiście lub mailowo.
Aktualnie testy sprawdzające poziom znajomości języka można napisać w siedzibie szkoły IH przy ul. Zielonej 32 lub online w domu, bez konieczności przyjeżdżania do szkoły. W przypadku wyboru opcji online prosimy o kontakt z recepcją szkoły (33 822 33 30), która udostępni linki i formularze zapisu.


DLA NASZYCH SŁUCHACZY

Każdy czas jest dobry na rozpoczęcie nauki angielskiego w IH. Szczególnie teraz, gdy za progiem Nowy Rok, a w IH już wkrótce rozpocznie się drugi semestr nauki. Nie ma co zwlekać – wystarczy napisać test i skorzystać z dwóch tygodniu bezpłatnych lekcji próbnych.
Aktualnie testy sprawdzające poziom znajomości języka można napisać w siedzibie szkoły IH przy ul. Zielonej 32 lub online w domu, bez konieczności przyjeżdżania do szkoły. W razie pytań prosimy o kontakt z recepcją szkoły (33 822 33 30).


ZAPISY W CIĄGU ROKU SZKOLNEGO

Na kurs można zapisać się również w trakcie roku szkolnego, pod warunkiem, że w grupie, na którą wskazuje test są wolne miejsca. Z uwagi na fakt, ze zajęcia już są w toku, proponujemy próbne zajęcia, po których wspólnie z lektorem prowadzącym grupę można podjąć decyzję o dołączeniu do grupy.


DLA OSÓB ROZPOCZYNAJĄCYCH NAUKĘ OD STYCZNIA

Nowy Rok jest dobrym momentem, aby rozpocząć naukę angielskiego. Ważne, aby trafić do odpowiedniej grupy, na właściwym poziomie zaawansowania. Oceną Waszych umiejętności zajmiemy się my. Kolejnym krokiem będzie zaproponowanie dwóch tygodni bezpłatnych, próbnych zajęć w grupie. I dopiero po tym czasie można podjąć ostateczną decyzję o zapisie do nas. Bez stresu, bez ryzyka, obietnic bez pokrycia. Zapraszamy do naszej szkoły IH. Aby poznać więcej szczegółów wystarczy nas nas zadzwonić  (33 822 33 30) lub wysłać maila bielsko@ih.com.pl – skontaktujemy się z Wami.