Kursy indywidualne oraz dla firm

International House zajmuje się organizacją kursów języka angielskiego na zlecenie firm oraz osób prywatnych. Do naszych klientów należą zarówno przedsiębiorstwa znane na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim, w tym między innymi: banki, instytucje państwowe, firmy konsultingowe i firmy prywatne. Część z nich współpracuje z nami już od wielu lat.


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE  ONLINE PRZY UŻYCIU PLATFORMY ZOOM.

To świetnia alternatywa dla wszystkich mających ograniczony czas i możliwości dojazdu do naszej szkoły oraz dla tych zabieganych i zapracowanych.

Nauka online to idealny sposób na lekcje angielskiego w dowolnym miejscu: w biurze, w kawiarni, w pociągu, na plaży… Możesz się tez uczyć wygodnie z domu.

Aby rozpocząć kurs online:
– zainstaluj program Zoom na laptopie, komputerze stacjonarnym ewentualnie na tablecie lub smartfonie,
– upewnij się, że urządzenie jest wyposażone w działającą kamerę i mikrofon,
– zadbaj o stabilny internet,
– uzyskaj ID i hasło do połączenia się z nauczycielem.

I gotowe!

Oferujemy:

 • wysoką jakość nauczania;
 • program kursu przygotowywany w oparciu o analizę potrzeb firmy: każda firma lub grupa ucząca się w ramach firmy może wybrać odpowiednią dla siebie formę i rodzaj kursu;
 • kursy “skrojone na miarę”, tak by jak najlepiej utrafić w zapotrzebowanie klienta;
 • możliwość modyfikowania programu w trakcie kursu;
 • możliwość dołączania nowych osób do grupy – cena za jednostkę lekcyjną jest niezależna od liczby osób w grupie (max. do 12 osób);
 • bezpłatną opiekę metodyczną i merytoryczną;
 • zajęcia z lektorem anglojęzycznym bez żadnych dodatkowych kosztów;
 • możliwość ustalenia zajęć w systemie „tandem-teaching” (zajęcia naprzemiennie z lektorem polskim i anglojęzycznym);
 • profesjonalizm, elastyczność współpracy, dostosowanie do potrzeb klienta;
 • sprawdzoną, skuteczną metodę nauczania;
 • odpowiednią organizację warunków nauki i pracy;
 • szkolenia na poziomie standardów międzynarodowych;
 • profesjonalną koordynację specjalnie desygnowanego Managera ds. Kursów Korporacyjnych.

Rodzaje kursów dla firm i osób indywidualnych:

W przypadku firm, istnieje również możliwość dołączenia pracowników do odpowiednich grup prowadzonych w szkole International House.

Kursy indywidualne (one-to-one).
Oferta zajęć indywidualnych skierowana jest zarówno do dorosłych jaki i młodzieży i dzieci. Program kursu jest ustalany między studentem a lektorem. Możliwe jest również zorganizowanie kursu dla grupy dwóch lub trzech osób indywidualnych. Program zajęć ustalany jest pomiędzy lektorem a studentem / jego rodzicem, w oparciu o szczegółową analizę potrzeb, tak aby jak najlepiej utrafić w zapotrzebowanie klienta.

General English.
Kursy oparte na standardowych podręcznikach i materiałach. Umożliwiają naukę struktur gramatycznych, słownictwa, rozwinięcie umiejętności mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania. W ramach tego typu kursów istnieje możliwość przygotowania do egzaminów Cambridge English. Oferujemy również kursy dla dzieci i młodzieży.

Business English.
Kursy te oparte są na podręcznikach i materiałach do Business English. Umożliwiają nabycie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w środowisku biznesu. W ramach tego typu kursu istnieje możliwość przygotowania do egzaminu Cambridge English: Business (BEC).

Modular Business English.
Krótkie kursy ukierunkowane na specyficzne aspekty komunikacji w środowisku biznesu. Składają się na nie opcjonalne moduły: spotkania, telefonowanie, negocjacje, prezentacje, pisma i inne.

Konwersacje.
Zajęcia tego typu mają na celu rozwinięcie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Tematyka zajęć dostosowywana jest do potrzeb uczestników kursu.

Kursy specjalistyczne (z dziedziny prawa i medycyny).
Zajęcia indywidualne lub w małych grupach, prowadzone przez lektora specjalizującego się w dziedzinie prawa i medycyny.