Nasza Szkoła Języka Angielskiego International House poszukuje osoby do prowadzenia sekretariatu.

Zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa aktualnych i potencjalnych klientów szkoły (osobista, telefoniczna, mailowa)
  • rzetelne i precyzyjne prowadzenie dokumentacji szkolnej zgodnie z założonymi w placówce standardami i obowiązującymi procedurami
  • współpraca z nauczycielami anglojęzycznymi i polskimi
  • administracja kontami placówki w obszarze Social Mediów

Wymagania

  • rzetelność, dokładność i sumienność względem powierzonych obowiązków,
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • podzielność uwagi, umiejętność pracy nad wieloma zadaniami w tym samym czasie,
  • bardzo dobra samoorganizacja pracy,
  • umiejętność pracy w małym zespole oraz szybkiej adaptacji do nowych warunków,
  • kreatywność,
  • wysoka kultura osobista w kontaktach z klientami i współpracownikami
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy na cały etat w godzinach od 11:00 do 19:00 (poniedziałek-piątek)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat w stabilnej firmie od zaraz,
  • okres wdrożeniowy, niezbędne szkolenia, przygotowanie do wykonywania nowych obowiązków,
  • pracę w środowisku anglojęzycznym,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • miłą i przyjazną atmosferę w niewielkim zespole

CV wraz z listem motywacyjnym(mile widziany) prosimy przesłać na adres bielsko.rekrutacja@ih.com.pl