Drodzy Słuchacze w obecnej sytuacji, kiedy zajęcia stacjonarne w szkołach nie mogą się odbywać, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu lekcji online. Dziś, 13 marca, dwie pierwsze grupy spotykają się w wirtualnych salach, a od poniedziałku 16 marca wszyscy nasi słuchacze zostaną objęci tym systemem.
Program, który umożliwi nam poprowadzenie tych zajęć jest bardzo prosty, a jedynym i podstawowym wymaganiem, by wziąć udział w lekcji jest włączenie komputera wyposażonego w kamerę i mikrofon.
Już dziś wszyscy nasi uczniowie otrzymają od nas instrukcje oraz FAQ. Dodatkowo będziemy do Państwa dyspozycji telefonicznie oraz mailowo służąc pomocą.
Razem damy radę !! Bo kto jak nie my i WY !!
Póki co zachęcam do zajrzenia na blog IH, gdzie można zobaczyć jak szkoły IH na całym świecie radzą sobie i wzajemnie się wspierają. Bo w grupie siła! Kolejny raz jesteśmy dumni, ze jesteśmy częścią IH World.

https://ihworld.com/news-blog/ih-blog/teaching-in-the-time-of-coronavirus-ih-italy-fights-back/?fbclid=IwAR2IKd7zUeuP4-AbQMmQdJtCeDeY3eJ6pKfDzUa2oQhdSNzUeY6yZxHoqsc