Renoma
Szkoła IH Bielsko-Biała cieszy się opinią jednej z najlepszych szkół w rejonie Podbeskidzia.  W roku 2013  szkoła obchodziła  20 - lecie  swojej działalności.  Do tej pory wykształciła już ponad 13 tysięcy słuchaczy: począwszy od dzieci, których rodzicom zależy na najwyższym poziomie i skuteczności nauczania - po młodzież i osoby dorosłe, które chcą szybko przełamać bariery językowe i dobrze przygotować się do międzynarodowych egzaminów. Doskonałe wyniki osiągane przez słuchaczy szkoły, ciągły napływ nowych studentów i stale powiększające się grono osób kontynuujących naukę, świadczy o wysokiej skuteczności nauczania.

Szkoła IH Bielsko-Biała wyróżnia się nowoczesnym budynkiem zaprojektowanym i wybudowanym, aby stworzyć komfortowe warunki do nauki. Do dyspozycji słuchaczy pozostaje 14 wygodnych i przestronnych sal lekcyjnych. Na parterze mieści się recepcja, kawiarenka i hol, gdzie studenci IH mają możliwość korzystania z bezpłatnego dostępu do Internetu. Dodatkowym atutem szkoły są bezpłatne miejsca parkingowe.

Międzynarodowa sieć
Jako część międzynarodowej organizacji szkoła podlega regularnym inspekcjom i wizytacjom. Jedynie pozytywna opinia wizytatorów z Londynu daje możliwość pozostania w międzynarodowej sieci IH, czerpania z doświadczeń sztabu najlepszych specjalistów i prawo do posługiwania się nazwą International House.

Centrum Egzaminacyjne Cambridge English Language Assesment
Od roku 2006 nasza szkoła jest Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English Language Assesment i przeprowadza egzaminy University of Cambridge ESOL Examinations umożliwiając uzyskanie renomowanych , uznawanych na całym świecie certyfikatów znajomości języka angielskiego. Więcej informacji tutaj.

Przedszkole Anglojęzyczne "First Steps"
Od 2002 roku prowadzimy jedyne na Podbeskidziu przedszkole, w którym zajęcia prowadzone są w języku angielskim przez wykwalifikowaną kadrę anglojęzyczną (native speakers) i polską. Nasza propozycja skierowana jest do rodziców, którzy chcą, by ich dzieci jak najwcześniej podjęły naukę języka angielskiego - w sposób, który nie stanowi nadmiernego obciążenia i oparty jest na zabawie.
Przedszkole mieści sie w nowym obiekcie w centrum Bielska - Białej przy ul. Czecha 5 (boczna ul. Pistowskiej) .
Kilkinij tutaj aby przejsć na strone internetową przedszkola.

Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps"
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa „Primary Steps” powstała z myślą o zapewnieniu naturalnej kontynuacji edukacji dwujęzycznej, prowadzonej od 2001 roku w Przedszkolu Anglojęzycznym „First Steps”. Stanowi propozycjęzarówno dla wychowanków naszego przedszkola, jak i uczniów nie znających języka angielskiego, a których rodzice chcieliby aby ich pociechy uczone były dwujęzycznie. Wiecej o szkole tutaj


Copyright © 2013 by IH