Z przyjemnością informujemy, że IH Bielsko dołącza do akcji #IHProtectOurPlanet, której głównym celem jest ograniczenie emisji dwutlenku węgla. Możemy to osiągnąć rezygnując (jeśli tylko jest to możliwe) z jazdy samochodem na rzecz roweru, czy pieszej wędrówki.

Wszystkie szkoły IH na świecie podjęły to wyzwanie i w okresie od października do grudnia chcą łącznie pokonać pieszo lub na rowerze 40 000 km – tyle wynosi obwód Ziemi. Możemy więc metaforycznie przytulić naszą cenną planetę.

Dołączysz? Razem możemy pomóc chronić naszą Ziemię !

Jak wziąć udział?

Pochwalcie się ilością kroków lub kilometrów, jakie pokonujecie bez korzystania z samochodu. A my będziemy sumować Wasze osiągnięcia.

Jeśli korzystacie z aplikacji monitorujących ruch (takich jak krokomierze, itp.) lub zwyczajnie zapamiętacie długość trasy i koniecznie nam o tym powiedzcie mailem (bielsko@ih.com.pl), smsem 514 752 620.

Wybierając się na rower lub spacer zróbcie zdjęcie i wrzućcie na swoje social media oznaczając hasztagiem #IHProtectOurPlanet . I podaj dalej – każdy kto podejmuje wyzwanie, pomagać chronić naszą Ziemię.