Sesja letnia 2021


Zapisy na egzaminy Cambridge w sesji letniej 2021 ruszą w drugiej połowie marca 2021 r.

Aktualna sesja egzaminów Cambridge English 

Kandydaci indywidualni rejestrują się poprzez formularz rejestracyjny online dostępny w zakładce “Rejestracja indywidualna”.

Szkoły rejestrują swoich kandydatów poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce “Rejestracja grupowa”.

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji, cen oraz dat egzaminów, jak również dokumenty rejestracyjne na egzaminy Cambridge w sesji letniej 2021 znajdą Państwo w odpowiednich zakładkach po rozpoczęciu rejestracji.

KALENDARZ SESJI LETNIEJ 2021


Terminy zapisów na egzaminy Cambridge English w sesji letniej 2021 pojawią się po rozpoczęciu rejestracji w drugiej połowie marca 2021 r.

* UWAGA: Rejestracja w trybie późnym (late entry) wiąże się z dodatkową opłatą

Terminy egzaminów w sesji letniej 2021 podamy w marcu po rozpoczęciu rejestracji

* Dokładna data egzaminu ustnego określona zostanie w Confirmation of Entry, które otrzymają Państwo drogą emailową lub za pośrednictwem szkoły/ instytucji, która zarejestrowała Państwa na egzamin

CENNIK EGZAMINÓW W SESJI LETNIEJ 2021


Ceny obowiązujące podczas rejestracji w trybie zwykłym (normal entry) pojawią się w połowie marca 2021 r. po rozpoczęciu rejestracji

* Szkoły i instytucje otrzymują cenę promocyjną już przy zgłoszeniu 1 kandydata. Przy zgłoszeniu 10 i więcej kandydatów szkoła może otrzymać dodatkowy rabat.

Ceny obowiązujące podczas rejestracji w trybie późnym (late entry)

Do cen obowiązujących w trybie zwykłym (normal entry) doliczana jest dodatkowa opłata za rejstrację w trybie późnym w wysokości 120 zł.

UWAGA:Ze względu na zaostrzenie przez Cambridge English Language Assesment zasad dotyczących bezpieczeństwa egzaminów prosimy aby nie przynosić na egzamin telefonów komórkowych lub innych urządzeń elektronicznych za pomocą których można robić zdjęcia, nagrywać lub przekazywać dane, gdyż wnoszenie ich do sali egzaminacynej lub korzystanie z nich podczas przerw jest zabronione.

Do sali egzaminacyjnej nie można też wnosić zegarków. W czasie egzaminu muszą pozostać poza salą, w której się on odbywa.

Szkoły i instytucje zgłaszające kandydatów na egzamin zobowiązane są – w terminie rejestracji – dostarczyć do Centrum Egzaminacyjnego formularz rejestracyjny wraz z wymaganymi oświadczeniami kandydatów (w tym zgoda na wykonanie zdjęcia), jak również potwierdzenie wpłaty za egzamin.

Szkoła/instytucja rejestrująca kandydatów zobowiązana jest również do przekazania kandydatom Regulaminu egzaminów Cambridge English wraz z Załącznikiem nr 1, jak i wszelkich innych istotnych informacji związanych z egzaminami.

Przypominamy również o naszych cenach promocyjnych dla szkół i instytucji oraz o dodatkowym rabacie w przypadku zarejestrowania powyżej 10 kandydatów w danej sesji.

Więcej informacji na temat sesji egzaminacyjnej i procedur rejestracyjnych znajdą Państwo w “Regulaminie egzaminów Cambridge English sesja letnia 2021” oraz Załączniku nr 1 do Regulaminu.

DOKUMENTY ZGŁOSZENIOWE DO POBRANIA:

W razie pytań, prosimy o kontakt z biurem Centrum Egzaminacyjnego pod numerem telefonu 33/ 8223330 lub drogą e-mailową: bielsko.exams@ih.com.pl.

UWAGA:Ze względu na zaostrzenie przez Cambridge English Language Assessment zasad dotyczących bezpieczeństwa egzaminów prosimy aby nie przynosić na egzamin telefonów komórkowych lub innych urządzeń elektronicznych za pomocą których można robić zdjęcia, nagrywać lub przekazywać dane, gdyż wnoszenie ich do sali egzaminacyjnej lub korzystanie z nich podczas przerw jest zabronione. Do sali nie można też wnosić zegarków.
Przed wypełnieniem formularza, prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi dokumentami, które zawierają istotne informacje dotyczące sesji letniej 2021 oraz z zakresu ochrony danych osobowych:

Formularz zgłoszenia

Rejestracja na egzaminy Cambridge w sesji letniej 2021 rozpocznie się w połowie marca 2021 r.

Przed wypełnieniem formularza należy dokładnie zapoznać się z zamieszczonymi obok ważnymi dokumentami, a w szczególności “Regulaminem egzaminów Cambridge sesja letniej 2021” wraz z Załącznikiem nr 1 i nr 2 oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych.

DOKUMENTY DO POBRANIA, DOTYCZĄCE KANDYDATÓW INDYWIDUALNYCH ORAZ KANDYDATÓW REJESTROWANYCH PRZEZ SZKOŁY I INSTYTUCJE:


POZOSTAŁE DOKUMENTY, DOTYCZĄCE TYLKO KANDYDATÓW REJESTROWANYCH PRZEZ SZKOŁY I INSTYTUCJE (NIE DOTYCZĄ KANDYDATÓW INDYWIDUALNYCH):